نایلون حبابدار

_

فروش نایلون حبابدار

هدف از هر گونه بسته بندی جلوگیری از آسیب ناشی از ضربه و لرزش است. مواد مختلف این کار را به روش های مختلف انجام می­دهند. برخی افراد از کارتن های مقوایی برای آن استفاده می­کنند، اما این کارتن ها مقاومت زیادی دربرابر ضربات از خود نشان نمی­دهند. از طرف دیگر نایلون های حبابدار وجود دارند که در برابر ضربات مقاوم هستند و به همین دلیل است که نایلون های حبابدار در طول سال ها بسیار محبوب شده است. ارزان و بسیار موثر هستند و از مواد بسیار کمی استفاده می­کنند.

چه در حال نقل مکان به یک محل سکونت جدید باشید یا صرفا چیزی را حمل کنید، تقریبا مطمئنا در مرحله ای از فرآیند بسته بندی به پوشش حبابی نیاز خواهید داشت. طیف گسترده ای از اندازه ها و درجه های بسته بندی حباب دار موجود است و هر کدام برای کارهای مختلف مناسب هستند. دبنابراین چه اندازه و درجه ای برای نیازهای خاص شما مناسب تر است؟

دو اندازه حباب در نایلون ها موجود است، بزرگ و کوچک. خود حباب ها اندازه های متفاوتی دارند. حباب کوچک که دارای قطر 10 میلی متر و ارتفاع هر حباب 4 میلی متر است و حباب بزرگ که دارای قطر 20 میلی متر و ارتفاع هر حباب 7 میلی متر است.

بسته بندی نایلون حبابدار کوچک به اندازه حباب ، که در رول های مناسب 200 متر، 100 متر و 75 متر عرضه می­شود، برای طیف گسترده ای از کاربرد های بسته بندی عمومی مناسب است. نایلون حبابدار قوی و انعطاف پذیر یک ماده بالشتکی عالی و راه ساده ایده آل برای محافظت از محصولات در برابر ضربه است.

نایلون حبابدار شفاف ما که با مقاومت بالا طراحی شده اند، برای اقلام کوچک یا سبک وزنی که نیاز به محافظ در برابر ضربه و خراش دارند، ایده آل است. نایلون حبا‌بدار همچنین محتویات را در برابر رطوبت، گرد و غبار و کثیفی محافظت می‌کنند و سبک وزن بودن یک امتیاز برای هزینه‌های حمل و نقل است.

استفاده از نایلون های حبابدار قابل اعتماد اما ارزان، در مقایسه با بسته‌بندی دستی، در زمان ارزشمند شما نیز صرفه‌جویی می‌کند. همچنین قیمت نایلون حبابدار به گونه ای است که شما در هزینه های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. به سادگی می­توانید نایلون ها را با توجه به سایز وسایل خود بسته بندی کنید.

 

انواع نایلون حبابدار

ممکن است ندانید اما انواع مختلفی از پوشش حبابدار برای اهداف مختلف طراحی شده است.

  • نایلون حباب دار درجه بالا: روکش حباب دار درجه بالا، که گاهی اوقات به عنوان درجه قوی شناخته می­شود، از پلاستیک های قوی تری ساخته می­شود که به راحتی خراب نمی­شوند. این درجه باید در هر زمان که وسایل سنگین را بسته بندی می­کنید، یا در مواقعی که خطر افتادن کالا وجود دارد، استفاده شود. حباب های قوی تر به حفظ بالشتک کمک می­کند.
  • نایلون حباب دار معمولی: رایج ترین گزینه حباب بند عمومی یا چند منظوره است. این با یک پلاستیک با وزن متوسط ​​ساخته شده است که به اندازه کافی قوی است تا در برابر اکثر حوادث حمل و نقل معمولی مقاومت کند. اکثریت قریب به اتفاق اقلام را می­توان با استفاده از این نوع پوشش در برابر مشکلات جزئی محافظت کرد.
  • نایلون حباب دار محدود یا کم عیار: روکش حباب دار درجه پایین عموما کمترین محافظت را ارائه می­دهد. در درجه اول برای کمک به جلوگیری از خراش یا آسیب های سطحی دیگر در حین حرکت استفاده می­شود زیرا در صورت افتادن یک کالا یا جابجایی یا ضربه زدن به آن کالا، ضربه زیادی را جذب نمی­کند. برای کالا های حساس این مدل ها توصیه نمی­شوند.
  • نایلون حباب دار کنترل شده با دما: این نوع پوشش حباب دار با نوع خاصی از عایق سلولی ساخته می­شود تا به حفظ دمای کالای ارسالی کمک کند، که از آن در برابر دماهای شدید و تغییرات شدید دما محافظت می­کند.

اندازه بسته بندی حباب دار

اکنون که انواع مختلف روکش حباب‌دار را می‌شناسید، باید از گزینه‌های اندازه‌های مختلف آگاه باشید. احتمالا در گذشته از بیرون زدن حباب‌های بزرگ و کوچک بدون اینکه دلیل اندازه‌های مختلف حباب را بدانید، لذت برده‌ اید. هر اندازه کار متفاوتی را انجام می­دهد:

  • حباب های کوچک تر محافظت کمتری در برابر ضربه یا ضربه ایجاد می­کنند، اما محافظت بیشتری در برابر خراش ها دارند.
  • حباب‌های بزرگ‌ تر با هوای بیشتری پر می‌شوند و برای ایجاد لایه‌های اضافی ایده‌آل هستند.

 

نایلون حبابدار بزرگ

روکش حباب دار بزرگ ما برای بسته بندی کردن وسایلی که ظریف و شکننده هستند عالی است و همچنین برای پر کردن فضای خالی بزرگتر در بسته ها ایده آل است. نایلون حباب دار بزرگ ما قوی و منعطف است و با شکل محصول مطابقت دارد و غیر ساینده بودن برای بسته بندی اقلام با شکل عجیب و غریب یا بسیار ظریف ایده آل است.

بسته بندی حباب دار بزرگ ما ماندگاری طولانی دارد و قابل استفاده مجدد و تمیز و سبک است. هزینه های ارسال شما را کاهش می­دهد، اما به اندازه کافی قوی است که از بسته های شما در برابر ضربه و صدمات محافظت کند. یک امتیاز اضافی این است که نایلون حبابدار ما کاملا قابل بازیافت است.

نیازی به نگرانی در مورد بسته بندی اجناس کوچک و شکننده خود نباشید، زیرا نایلون حبابدار بزرگ ما به گونه ای طراحی شده است که آن اقلام را چه در انبار یا حمل و نقل در بهترین شرایط نگه دارد. حباب ‌های بزرگ در بسته‌ بندی حباب ‌دار، محافظت عالی را ایجاد می‌کنند و از اقلام شما در برابر ضربه و لرزش محافظت می‌کنند.

 

نایلون حباب دار آنتی استاتیک

پوشش حباب ضد الکتریسیته ساکن ما که از حباب های کوچک ساخته شده است، انتخاب عملی برای بسته بندی محصولات حساس به الکتریسیته ساکن است. این نایلون های ضد الکتریسیته برای خلاص شدن از شر بارهای الکترواستاتیکی که می­تواند هنگام بسته بندی یا دست زدن به محصولات شما ایجاد شود ساخته شده است.

یک ماده عالی، روکش حبابدار کوچک، انعطاف پذیر و محکم است و برای محافظت از اقلام شکننده در برابر ضربه و ضربه عالی است. نایلون ضد الکتریسیته ساکن ما به لطف پوشش مانع خود، هوا را بهتر از برند های دیگر حفظ می­کند.

 

ترکیب انواع مختلف نایلون حبابدار

اگر کالایی دارید که به ویژه با ارزش یا شکننده است، باید تمام اقدامات احتیاطی ممکن را برای ایمن نگه داشتن آن انجام دهید. در این موارد، می­توانید از چندین نوع پوشش حباب دار برای اطمینان از حداکثر محافظت استفاده کنید.

برخی از اقلام شیشه ای می­توانند از بسته بندی محکم با پوشش حباب دار درجه بالا در خارج برای محافظت از آن ها در برابر آسیب و همچنین پوشش حباب دار کوچک برای محافظت از آن ها در برابر خراش استفاده کنند. افزودن یک لایه سوم از پوشش حباب بزرگ درجه بالا در اطراف لایه های دیگر ممکن است به جلوگیری از آسیب در صورت افتادن جعبه یا بسته کمک کند.

 

از کدام اندازه حباب استفاده کنیم؟
این بستگی به این دارد که چه چیزی را بسته بندی می­کنید و چگونه می­خواهید از بسته بندی حباب دار استفاده کنید. بیشتر محصولات را می­توان به راحتی و به خوبی در بسته بندی حباب دار کوچک بسته بندی کرد، با این حال حباب های بزرگ برای اشکال ظریف مانند لیوان ها و ظروف بهتر هستند.

 

تفاوت بین حباب های بزرگ و کوچک چیست؟
تفاوت اساسی در نرمی آن ها است. حباب ‌های بزرگ نرم ‌تر هستند و بنابراین برای چیزهای ظریف مناسب‌ تر هستند، مگر اینکه فقط به ضخامت اضافی نیاز داشته باشید. با این حال، حباب های کوچک وزن بیشتری را تحمل می­کنند. به عنوان مثال، اگر سه درب سنگین را در حباب بزرگ بپیچید، ممکن است متوجه شوید که حباب‌ها از شدت وزن می‌ترکند. در چنین شرایطی حباب های کوچکتر مناسب تر خواهند بود.


چرا باید نایلون های حباب باران را انتخاب کنیم؟
بسته بندی حبابدار یک روش بسیار محبوب برای بسته بندی اقلام شکننده و سنگین است تا اطمینان حاصل شود که آن ها نمی­شکنند و یا خرد نمی­شوند. در مقایسه با سایر مواد بسته بندی، نایلون های حبابدار هوای خود را طولانی تر و پایدارتر نگه می­دارند. همچنین ضخیم تر از بسیاری از مواد هستند که آن را قوی تر و با دوام تر می­کند. همچنین می­تواند در هزینه حمل و نقل اقلام شکننده صرفه جویی کند. از آنجایی که برای ایمن کردن مناسب اقلام خود به حجم زیادی از نایلون نیاز ندارید، از مواد کمتری برای افزایش ایمنی و امنیت استفاده می­شود.

روکش حبابدار کوچک ما قابل استفاده مجدد، کاملا قابل بازیافت، تمیز و سبک وزن است. هزینه‌های پست شما را کاهش می‌دهد، بنابراین واضح است که چرا معروف‌ ترین و پرکاربرد ترین پوشش است. به دلیل همین محبوبیت، فروش نایلون حبابدار بسیار رونق گرفته است و فروشندگان زیادی برای آن وجود دارد.

هیچ چیز راحت‌تر از بسته‌بندی بسته‌های فردی خود با استفاده از نایلون ‌های حباب‌دار ما نیست. آن ها در اندازه های متفاوت تولید شده اند و در دسترس هستند. این نایلون ‌های حبابدار مقرون ‌به ‌صرفه، دارای یک دریچه خود مهر و موم هستند که بسته ‌بندی را به یک عملیات بسیار سریع و آسان تبدیل می‌کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 5529070-021 و 09125291070 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *