استرچ پالت بند از انواع نایلون های مناسب برای بسته بندی میباشد که در کارخانجات و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نایلون باران پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد.

استرچ پالت بند از انواع نایلون های مناسب برای بسته بندی می باشد که در کارخانجات و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. استرچ پالت بند نایلون باران ویژگی های زیادی را در بسته بندی بوجود می آورند و همین ویژگی ها نیز از دلایل کاربرد بسیار زیاد آن می باشد.

استرچ پالت بند می تواند از نفوذ گرد و غبار و هر گونه آلودگی به داخل بسته بندی جلوگیری کند. خاصیت کششی این نوع نایلون پوششی نفوذ ناپذیر را بوجود می آورد و محصولات داخل پوشش از هر گونه آلودگی مصون خواهند ماند.

استرچ پالت بند سطح محصول را از هر گونه آسیب دیدگی و خراش حفظ می کند و تا زمانی که محصول به فروشنده یا مشتری عرضه شود از آسیب دیدن آن تا حد زیادی جلوگیری بعمل خواهد آورد. وزن بسته بندی با استفاده از استرچ پالت بندها تا حد زیادی کاهش می یابد و هیچ پوشش دیگری وجود ندارد که تا این حد از وزن کمی برخوردار باشد. این نوع نایلون بسته بندی، بسیار شفاف است که همین موضوع باعث شده تا محصولات پس از بسته بندی به خوبی قابل مشاهده باشند.

 

 

تولید استرچ پالت بند

در تولید استرچ پالت بند نایلون باران از مواد اولیه مخصوصی استفاده میشود که در تولید هر نوع نایلونی به کار نمیرود.

این مواد اولیه پس از طی فرایند تولید به شکلی کاملا شفاف در آمده و همچنین از خاصیت کششی زیادی برخوردار هستند.

البته مواد اولیه میتوانند در تعیین کیفیت استرچ نقش بسزایی ایفا کنند. هر چه کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید استرچ پالت بند بیشتر باشد در نتیجه کیفیت و دوام آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

در صورتی که قصد استفاده از نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار ، نایلون عریض، سلفون پشت حسب دار را دارید میتوانید، با کارشناسان نایلون باران تماس بگیرید

021-5529070      و     5291070-0912

4/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *